Олег Ляшко: Меморандум з МВФ – смертельні ліки для українців

30 травня 2016 о 12:53 - 1190

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Олег Ляшко: Меморандум з МВФ – смертельні ліки для українців
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вимагає від Кабміну негайно оприлюднити Меморандум з МВФ та відзвітувати за кожним його пунктом. Про це політик заявив на погоджувальній раді у парламенті.
 
За словами Ляшка, йому в руки потрапив проект цього документу, де містяться вбивчі для українців норми.
 
“Ми знайшли узгоджений меморандум з МВФ, підписаний Президентом, прем’єром, міністром фінансів та головою Національного банку. Колега від БПП сказав, що ці домовленості – гіркі ліки, які мають прийняти українці, щоб вилікуватися від хвороби. Я хотів би поправити – це не гірки ліки, а смертельні ліки, отрута для українських громадян”, – наголосив Ляшко.
 
За його словами, ті зобов’язання, які взяла на себе українська влада в рамках цих домовленостей – це деіндустріалізація України, знищення мережі навчальних, освітніх, професійно-технічних, лікарняних закладів, масове скорочення українських громадян. Але найбільший удар документ завдасть по пенсіонерам адже в ньому йдеться про підвищення пенсійного віку до 70 років.
 
“Може тоді вже до 100 років підняти? Чи взагалі – запровадити евтаназію для пенсіонерів? Ми вимагаємо офіційного оприлюднення тексту меморандуму з МВФ та звіту Кабміну щодо кожного його пункту. Та продовжуємо блокувати парламентську трибуну до тих пір, поки не почнеться розслідування корупції та офшорів Президента та його оточення, а також повернення пільгової ціни на газ для громадян”, – підкреслив Ляшко.
 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: