Олег Ляшко: Якщо нас не почують, з 10 травня ми блокуватимемо роботу Верховної Ради

27 квітня 2016 о 17:09 - 1435

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Олег Ляшко: Якщо нас не почують, з 10 травня ми блокуватимемо роботу Верховної Ради

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко закликав всі проукраїнські демократичні опозиційні парламентські і позапарламентські сили об’єднатися, щоб протистояти встановленню Президентом Порошенком диктатури.

Радикали переконані, що останні кроки Президента Порошенка спрямовані на узурпацію ним влади в Україні. Про це свідчать: змова з олігархами та регіоналами в Раді, формування коаліції тушок, призначення прем’єром контрольованого Гройсмана і уряду; неконституційне рішення Конституційного суду по Регламенту, яке дозволяє коли завгодно змінювати Конституцію; нерозпуск з метою використання ще януковицького складу Центрвиборчкому і Конституційного суду; відмова підтримати новий закон про вибори народних депутатів, який дозволить подолати корупцію у політичній системі; протягування в Раді змін до Конституції з метою встановлення монопольного впливу на судову систему; спроба призначити свого чергового кума генеральним прокурором, відмова Антикорупційного бюро розслідувати корупційні злочини самого Порошенка і його найближчого оточення – Кононенка, Гонтарєвої, Пасенюка, Данилюка, Демчишина, Ворушиліна, Вовка; порушення кримінальних справ, переслідування, позбавлення мандатів опозиційних народних депутатів; переслідування незалежних ЗМІ – Шустера, 112 канал.

«Ми пропонуємо наступні кроки для протидії узурпаторським намірам Порошенка: прийняття парламентом законів про процедуру імпічменту Президента, про тимчасові слідчі комісії, про вибори; розпуск старого складу ЦВК і призначення нового; звільнення 6 суддів КС, які у 2010 році скасували Конституцію України; обрання незалежного від Президента генерального прокурора; створення парламентської ТСК по розслідуванню офшорів Президента і його оточення. Є ще ряд кроків, які поки що рано озвучувати», – зазначив Олег Ляшко.

Політик закликав всі проукраїнські демократичні опозиційні парламентські і позапарламентські сили до об’єднання, щоб зупинити диктатуру Порошенка та обкрадання владою суспільства. І пообіцяв – якщо вказані законопроекти не поставлять на розгляд, його політична сила з 10 травня блокуватимемо роботу парламенту.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: