Регистрация и паспорт – II

09 грудня 2011 о 13:17 - 3101

Как не крепилась, а все-таки пришлось воспользоваться служебным положением. Стыдно, но… круг замкнулся. Судите сами, уважаемые:

 

“Начальнику Відділу у справах громадянства,

імміграції та реєстрації фізичних осіб

ГУМВС України в Дніпропетровській області

(ВГІРФО)

Говоруха О.О.

49000, м. Дніпропетровськ, вул. Поля, 1

                                          

ІНФОРМАЦІЙНИЙ  ЗАПИТ

 

Шановний Олеже Олексійович!

На підставі ст.ст. 34, 40 Конституції України, ст.ст. 3, 5, 13, 16, розділу IV Закону України «Про доступ до публічної інформації», ст. 9 Закону України «Про інформацію», ст. 34 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», ст. 2 Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в України засобами масової інформації», Постанови Кабінету Міністрів України від 09.08.93р. №511«Про перелік відомостей, що не становлять комерційну таємницю»,

редакція газети «Лица» (видавник ПП «Авеню»; свідоцтво КВ № 6285 від 04.07.2002р.)                                                

ПРОСИТЬ   ВАС,

надати відповідь з питання щодо оформлення паспорта громадянина України, а саме:

у СГІФРО (далі – паспортний стіл) якого району звертатися громадянину України, який досяг 16-річного віку,

для оформлення паспорта громадянина України:  за місцем його реєстрації

чи за місцем реєстрації одного з батьків ( і кого саме: матері чи батька)?

 

Справа в тім, що на прийомі у начальника паспортного столу АНД р-ну м. Дніпропетровську (вул. Кожем’яки, 17) 11.11.2011, та повідомила, що паспорт оформлюється за місцем реєстрації одного з батьків, а не самого громадянина України, який досяг 16-річного віку (той зареєстрований у АНД районі м. Дніпропетровська – див. Додаток 1).

29.11.2011р. за місцем реєстрації БАТЬКА громадянина України, який досяг 16-річного віку, начальник паспортного столу (Дніпропетровського району Дніпропетровської області) повідомив, що паспорт громадянина України, який досяг 16-річного віку, цей паспортний стіл візьметься оформлювати лише за умови, що йому нададуть довідку з місця реєстрації МАТЕРІ громадянина України, який досяг 16-річного віку, що громадянина України, який досяг 16-річного віку, не зареєстровано за місцем реєстрації МАТЕРІ.

01.12.2011р. за місцем реєстрації МАТЕРІ громадянина України, який досяг 16-річного віку, (Кіровський район м. Дніпропетровська), паспортисткою житлово-експлуатаційної контори було заявлено, що вона не має права приймати документи для оформлення паспорта, бо громадянин України, який досяг 16-річного віку, не зареєстрований в цьому районі (що зрозуміло, адже він зареєстрований в АНД районі м. Дніпропетровська), та видала довідку, що громадянин України, який досяг 16-річного віку, не є зареєстрований за місцем реєстрації МАТЕРІ: не зареєстрований  в Кіровському районі м. Дніпропетровська (Додаток 2).

А 02.12.2011р. паспортист за місцем реєстрації БАТЬКА громадянина України, який досяг 16-річного віку, (Дніпропетровський район Дніпропетровської області) повідомив, що не має права прийняти документи для оформлення паспорта, бо громадянин України, який досяг 16-річного віку, не зареєстрований в цьому районі (що зрозуміло, адже він зареєстрований в АНД районі м. Дніпропетровська), та видав довідку, що громадянин України, який досяг 16-річного віку, не є зареєстрований за місцем реєстрації БАТЬКА: не зареєстрований в Дніпропетровському районі Дніпропетровської області (Додаток 3).

Ваша відповідь буде використана при підготовці статті у газеті “Лица”.

Відповідь просимо надіслати на адресу редакції: 49038. м. Дніпропетровськ, вул. Ленінградська, 57/10. Редакції газети “Лица”.

Нагадуємо, що ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» визначає термін відповіді на інформ.запит, який не повинен перевищувати 5 робочих днів.

 

З повагою, головний редактор газети “Лица”,

директор ПП “Авеню”                                                                     Олена Гарагуц»

 

 

Поділитися: