Сьогодні самозахистяни побували у казці

06 січня 2016 о 15:43 - 19193

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Сьогодні самозахистяни побували у казці

Справа у тім, що колектив Дніпропетровського театру «Віримо!» разом із своїм художнім керівником Володимиром Петренком вирішили зробити новорічний подарунок діткам воїнів підрозділу «Сармат» полку «Дніпро-1» і запросили їх на виставу «Чому заяць спить з відкритими очима». Не забули також театрали про дітей підприємців «Самозахисту».

І от… Ми – на яскравому, веселому, дотептому мюзіклі. Дітлахи у захваті від гри акторів! Донести мудрість казки до найменших глядачів допомогли прості діалоги, виразні музичні інтермедії, вміння володіти публікою та непомітне введення в дію вистави самого маленького глядача.

Основна думка казки: не можна обманювати та користуватись чужою працею – поступово вималювалася з основних епизодів вистави й була закріплена повчальним гаслом головними героями постанови.

Дорослі, що супроводжували діток до театру, з подивом подивились на годинник, розуміючи, що година, яку вони мали «згаяти» на дитячі розваги, пролетіла непомітно. Ще б пак! Адже майстерність головного режисера, відомого багатьом країнам, якнакраще зпрацювала цього разу. Для дорослих казка заграла надзвичайним філософьским змістом. Звичні тварини стали гротескними символами, деякі фрази – поясненням процесів сьогодення. Треба було лише прислухатись та вхопити тонкий гумор та прихований зміст.

У фіналі і малі, і дорослі глядачі не хотіли відпускати акторів, засипали їх аплодисментами та подяками.

Після вистави у фоє мій син, далекий від театру, один з тих підлітків, яких захоплює комп’юторна миша, вигукнув: «Мамо, пішли підійдемо до того хлопця, – я озирнулася – у кутку тихо стояв непомітний юнак весь у своїх думках, – Він грав лікаря у «Голодній крові». Його сльози на сцені ніколи не забуду!» Ось тоді мені захотілося обійняти усих: і мого сина за те, що він зміг змінитися, і Володимира Петренка за те, що виховує таких акторів, і Сергія Клименка – за талант і впертість. Дякую.

А Сергія Клименка вітаємо сьогодні ще й з Днем народження! Бажаємо йому творчих успіхів та визнання.

Щиро вдячні Володимиру Петренку та всім акторам театру «Віримо!» за чарівний подарунок. З Новим Роком, друзі! Хай щастить!

І нам. Бо свята тривають. А коли ж ще тарплятися дивам, як не на свята?!

Завжди Ваша Гайка

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: