Народний депутат Сергій Рибалка: Генеральна прокуратура переслідує опозиційних політиків

22 грудня 2015 о 15:02 - 2841

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Народний депутат Сергій Рибалка: Генеральна прокуратура переслідує опозиційних політиків

Генеральна прокуратура України незаконно тисне на опозиційних політиків, санкціонуючи втручання у господарські спори. Про це заявив голова комітету ВР з питань фінансової політики і банківської діяльності, народний депутат від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка.

«Радикальна партія в парламенті продовжує вимагати відставки Генерального прокурора. Сьогодні ми отримали «асиметричну відповідь». За вказівкою з найвищих кабінетів прокуратура Дніпропетровської області здійснила безпрецедентний крок: за рішенням райсуду Дніпропетровську прокурори обшукали Апеляційний господарський суд Києва. Такого ще не було, щоб силовики не просто втручалися у господарську суперечку, а й вилучали оригінали справи», – заявив С. Рибалка.

За його словами, прокурори відкрито погрожують суддям і адвокатам. «Вони не приховують, що команда йде з самого верху посадити мене, як опозиційного народного депутата. Але у них не вийшло за старої злочинної влади, тим більше не вийде і зараз», – сказав народний депутат України.

За словами Сергія Рибалка, первинною метою було вилучення оригіналів документів у справі про заборгованості корпорації «АТБ» (ТОВ «АТБ-Маркет») у розмірі 110 млн. грн. перед підприємствами групи компаній S.Group (ТОВ «Продекспорт-2009) за поставлені товари. «Не секрет, що групою S.Group управляє моя сім’я. І через тиск на компанію Генеральна прокуратура здійснює тиск на мене і на Радикальну партію, як на опозиційну політичну силу. Втручання прокуратури у господарські процеси, вилучення не копій, а оригіналів справ демонструє, наскільки масштабне беззаконня твориться в органах прокуратури, і саме у керівництві ГПУ», – вважає народний депутат.

Він також додав, що очевидний корупційний збіг інтересів корпорації «АТБ», яка не бажає платити за боргами, і керівництва Генеральної прокуратури, яка таким чином тисне на тих, хто відкрито вимагає відставки Генпрокурора Шокіна. «Остаточне зрощування інтересів прогнилих силових структур і комерційних компаній відбулося при злочинній владі Віктора Януковича. Вже тоді за гроші, які вони були винні нашій корпорації, співвласник АТБ при узгодженні з сином колишнього президента Януковича роздавав хабарі керівництву всіх силових структур. І тоді їм не вдалося розтоптати наш бізнес. Але сьогодні ми бачимо, що практики часів Януковича знову повноцінно повертаються в українські реалії. Ми будемо звертатися до Антикорупційної прокуратури з вимогою максимально об’єктивно розслідувати дії прокуратури Дніпропетровської області та Генпрокуратури», – заявив С. Рибалка.

Він підкреслив, що всі учасники сьогоднішніх корупційних діянь рано чи пізно будуть притягнуті до відповідальності або також втечуть з країни, як і колишній президент Янукович, колишній глава СБУ Якименко та багато інших.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: