ГУРТОМ І БАТЬКА ЛЕГШЕ БИТИ

22 грудня 2015 о 14:14 - 1999

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


ГУРТОМ І БАТЬКА ЛЕГШЕ БИТИ

Асоціація учасників бойових дій та учасників АТО по всій Україні шукає підтримки своїх ініціатив. Їх основна мета – допомога родинам загиблих в антитерористичній операції на сході, сприяння демобілізованим у працевлаштуванні, підтримка військових в зоні АТО та виховання патріотичної молоді. Дніпропетровська ТО Радикальної партії Олега Ляшка пообіцяла – всіма силами і ресурсами  допомагатиме в розробці та реалізації їхніх задумів. Зокрема на разі колишні військові, спільно з міністерством молоді та спорту України розробляють програму патріотичного виховання молоді «Відродження українських традицій». Дніпропетровські радикали акцентували, фракція РПЛ у Верховній Раді, яку визнано найефективнішою у парламенті, активно рухатиме їх ініціативи та стане повноцінним партнером в їх діяльності.   

Як зазначив керівник фракції Радикальної партії в Дніпропетровській обласній раді Віталій Скворцов, відповідно до розподілу зон відповідальності демократичної більшості в облраді, депутат від РПЛ Віктор Сиченко, очолив профільну комісію з питань науки, освіти, молоді та спорту. Тому всебічну підтримку ініціатив Асоціації учасників бойових дій та учасників АТО, а саме питання патріотичного виховання молоді радикали забезпечать. Так само фракція РПЛ в Дніпропетровській облраді бере під свою опіку інші соціально-важливі питання, що турбують демобілізованих бійців.

Також під час робочої зустрічі з ініціативною групою асоціації АТОшників Віталій Скворцов наголосив. Дніпропетровська ТО Радикальної партії, яку очолює народний депутат Сергій Рибалка не тільки на постійні основі допомагає демобілізованим, партійці активно підтримують військових і на передовій. Збирають та доправляють на передову потрібну техніку, обмундирування, продукти та засоби особистої гігієни.

І насамкінець, на останніх місцевих виборах, що відбулися 25 жовтня, на великій кількості округів до рад різного рівня на Дніпропетровщині балотувалися учасники АТО. 10 за підтримки виборців стали депутатами. Тож РПЛ не з чуток знає про проблеми та нагальні питання колишніх військових і на що в першу чергу треба звертати увагу. Гості з Києва високо оцінили роботу Дніпропетровського осередку Радикальної партії та домовилися про плідну співпрацю з зазначених питань.

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: