ОЛЕГ ЛЯШКО: ПРИПИНІТЬ ГРАБУВАТИ ЛЮДЕЙ, ПАРАЗІТИ…

21 грудня 2015 о 12:33 - 1419

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


ОЛЕГ ЛЯШКО: ПРИПИНІТЬ ГРАБУВАТИ ЛЮДЕЙ, ПАРАЗІТИ…

Лідер радикалів Олег Ляшко обурений тим, що НКРЄ знизила тарифи на газ для промислових підприємств до 5000 тисяч гривень за тисячу кубів, натомість прості люди, як і раніше, змушені сплачувати у півтора рази більше – 7300. Радикал назвав таку політику «грабіжем» і закликав владу негайно виправити ситуацію та знизити ціну на газ для простих споживачів.

Про це політик заявив сьогодні на погоджувальній раді у парламенті.

 

«Припиніть грабувати людей! Якщо ціна газу у нас 227 доларів, чому люди мають втричі більше платить? Ви розказуєте, що ви вирішили проблему платіжок – ви з якого космосу прилетіли? 2000 грн за опалення на місяць – це грабунок!», – обурювався Олег Ляшко. За його словами, попри оптимістичні заяви урядовців, проект нового бюджету не вирішує проблеми українців та не покращує їхній рівень життя.

 

«У бюджеті зариті одні корупційні схеми, сьогодні корупція – це ракова пухлина, яка знищує український організм. Ви про реформи розказуєте, але метастази так глибоко пішли, що треба не просто реформи проводити, а рубати цей “Гордіїв вузол”. Звільняти всіх прокурорів, суддів – всіх до одного. А не шило на мило міняти», – зазначив радикал.

 

Ляшко стверджує –  влада довела людей до того, що їм ні за що купити дітям цукерки на свята. І закликав радикально міняти ситуацію. За його словами, РПЛ має власний план дій, який полягає у новому економічному курсі.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: