Сергій Рибалка: Прокуратура використовує замовні справи часів Януковича аби чинити на мене тиск

11 грудня 2015 о 18:34 - 23299

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Сергій Рибалка: Прокуратура використовує замовні справи часів Януковича аби чинити на мене тиск

Тиском на опозиційного політика назвав народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка обшуки у приміщеннях компаній, що належать його родині.

За його словами, у п’ятницю прокуратура Дніпропетровської області провела незаконні обшуки центрального офісу групи компаній S.Group в Дніпропетровську і виробничих потужностей підприємства в м. Синельникове Дніпропетровської області.

Сергій Рибалка повідомив, що вранці озброєні представники міліції та прокуратури вторглися в центральний офіс групи компаній по просп. Кірова у Дніпропетровську, а також заблокували роботу виробничих ліній підприємств групи в м. Синельникове.

Народний депутат вважає, що силовики від початку діють за замовленням його колишнього тестя і співвласника мережі супермаркетів «АТБ» Геннадія Буткевича.

«У часи режиму Януковича Буткевич за допомогою СБУ, міліції та податківців не зміг відібрати або знищити наші підприємства, хоча він заручився підтримкою на самому верху, і вся силова машина працювала на знищення. Сьогодні силовики надали постанову суду, з якого випливає, що підставою для обшуку є слідство за епізодами нібито ухиляння від сплати податків у 2012 – 2013 рр. Вони знову дістали з тумбочки ті справи, які розсипалися два роки тому, бо тоді вони нічого не знайшли. Але сьогодні головна мета Буткевича – не віддати більше 110 млн. грн., які винна мережа «АТБ» за поставлену продукцію до 2013 року. І вже є рішення суду з цього приводу. Вони нічого не придумали, як підкупити прокуратуру. Вони намагаються руками силовиків знищити всі документи, щоб заморозити рішення апеляційного суду. Але у них нічого не вийде. Зараз не ті часи! Кожен працівник прокуратури та міліції, хто взяв хабара у Буткевича, і хто порушує сьогодні закон, буде рано чи пізно відповідати!» – заявив Сергій Рибалка.

Він підкреслив, що доказом неправомірності й надуманості обшуків є той факт, що самі податківці не захотіли брати участь у силовому захопленні будівель центрального офісу та виробничих потужностей S.Group, а передоручили цю задачу міліції та прокуратурі.

Сергій Рибалка підкреслив, що Генеральна прокуратура намагається вичавити з корупційної справи політичні дивіденди. «Вони намагаються використовувати ці справи для тиску на мою політичну позицію, як члена опозиційної парламентської фракції і керівника Комітету парламенту з питань фінансової політики і банківську діяльність», – сказав народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: