Фінансовий комітет ВР розпочинає прийом кандидатур на заміщення посад членів наглядових рад держбанків

09 грудня 2015 о 18:51 - 1328

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Фінансовий комітет ВР розпочинає прийом кандидатур на заміщення посад членів наглядових рад держбанків

Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності закликає подавати кандидатури до складу наглядових рад ПАТ «Ощадбанк» та АТ «Укрексімбанк» до 17 грудня включно.

Про це заявив голова комітету Сергій Рибалка.

За його словами, обговорення кандидатур має відбутися на найближчому засіданні комітету.

Сергій Рибалка нагадав, що повноваження членів наглядових рад ПАТ «Ощадбанк» та АТ «Укрексімбанк», обраних за квотою Верховної Ради України (Постанова № 655-V від 08.02.2007 р.), закінчились ще  8 лютого 2012 року.

Резюме та відомості, що підтверджують відповідність кандидатури вимогам, встановленим статтею 7 Закону України «Про банки та банківську діяльність», приймаються у термін до 17 грудня 2015 року (до 17.00) на електронну адресу: Ihor.Burba@rada.gov.ua та за поштовою адресою: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5.

Призначення членів наглядових рад державних банків визначається статтею 7 Закону України «Про банки та банківську діяльність»:

До  складу  наглядової  ради  державного  банку входять члени наглядової   ради   банку,  призначені  Верховною  Радою, Президентом   України  і  Кабінетом  Міністрів.  З  метою представництва   інтересів   держави  до  складу  наглядової  ради державного  банку  можуть  входити представники органів виконавчої влади  та  інші  особи, які відповідають вимогам, зазначеним у цій статті. Термін повноважень членів наглядової ради державного банку – п’ять років.

Верховна Рада  призначає п’ять членів наглядової ради державного банку шляхом прийняття відповідної Постанови.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: