Політичні зрадники Криворіжжя вирішили об’єднатися

20 листопада 2015 о 15:08 - 1397

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Політичні зрадники Криворіжжя вирішили об’єднатися
Замість здачі мандата – союз з такими ж відступниками. Представники розформованих криворізьких партійних організацій РПЛ та Батьківщини мають намір об’єднатися. Про це заявляють в Дніпропетровській ТО Радикальної партії Олега Ляшка.

 У політичній силі наголошують, всупереч позиції партії, «звільнені за зраду» Катерина Шаповалова, Олександр Смалій, Дмитро Антонов, Михайло Бабаліч, Олександр Костиря відмовилися скласти мандати депутатів Криворізької міської ради. А на додаток, акцентують в Радикальній партії, планують разом з політичними зрадниками з Батьківщини створити незалежну депутатську групу.

Ганебну поведінку колишніх однопартійців, зраду виборців та союз з Опоблоком ми не пробачимо. Підкреслюють в Радикальній партії. На разі в Кривому Розі працює ініціативна група. Її головне завдання – очищення партії від запроданців, вибір нового бюро РПЛ зі справжніх патріотів та послідовників Олега Ляшка і обрання нового керівника Криворізької міської організації Радикальної партії Олега Ляшка. 

Депутат обласної ради, керівник фракції Радикальної партії Олега Ляшка в Дніпропетровській обласній раді Віталій Скворцов рекомендував новоствореній депутатській групі подумати над назвою утворення. Від себе запропонував розглянути варіант «Тушки за зраду».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: