ОЛЕГ ЛЯШКО: Зрадників звільнити, перезавантаження зробити

20 листопада 2015 о 11:14 - 1593

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


ОЛЕГ ЛЯШКО: Зрадників звільнити, перезавантаження зробити

В Кривому Розі проведуть перезавантаження роботи місцевого осередку Радикальної партії Олега Ляшка. Про це на партійній конференції повідомив керівник фракції Радикальної партії в Дніпропетровській обласній раді Віталій Скворцов.

За його словами лідер РПЛ Олег Ляшко вирішив очільника Криворізької міської організації РПЛ Катерину Шаповалову з ганьбою звільнити, осередок розпустити, 5 новобраним депутатам за зраду скласти мандати депутатів міської ради Кривого Рогу.

Причина жорсткого рішення Ляшка – останні події в Кривому Розі під час підведення підсумків другого туру виборів міського голови. В Дніпропетровській ТО РПЛ наголошують, криворізькі радикали не тільки не підтримали на виборах представника демократичних  сил, але й всупереч чіткій і непохитній позиції РПЛ, жодних домовленостей чи співпраці з Опоблоком, пішли на відверту змову з колишніми регіоналами.

В Радикальній партії відзначають, попри численні факти фальсифікацій під час волевиявлення та підрахунку голосів, керівництво РПЛ Кривого Рогу визнало вибори мера чесними та легітимними. А члени ТВК від Радикальної партії занотували це в протоколі комісії, сказавши ТАК новому «старому» меру Юрію Вілкулу та проведенню першої сесії. І це попри нерозглянуті комісією скарги його опонента від «Самопомочі» Юрія Мілобога. А потім Шаповалова та 4 її однопартійців ще й зареєструвалися на сесії Криворізької міської ради. І теж наперекір позиції Олега Ляшка. 

Виправдувальні аргументи Катерини Шаповалової враження на присутніх не справили. Вони засудили її дії, стовідсотково підтримавши рішення головного радикала країни. Через втрату довіри, зраду виборівців та співпрацю з Опоблоком, Шаповалову з посади керівника Криворізької РҐП звільнити. Мандати 5 депутатам скласти.

Щодо подальшої долі Радикальної партії, на разі створена ініціативна група з партійців Кривого Рогу. ЇЇ основна мета – перезавантаження Криворізької РПЛ, виправлення помилок та злагоджена робота з відстоювання прав простих українців.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: