Сергій Рибалка: Сподіваємося, що Кабмін та НБУ збережуть стабільність фінансової системи

12 листопада 2015 о 11:07 - 1457

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Сергій Рибалка: Сподіваємося, що Кабмін та НБУ збережуть стабільність фінансової системи

Уряд і НБУ в будь-якому випадку повинні зробити все від них залежне, щоб «Приватбанк» продовжував ефективно працювати. Про це в інтерв’ю журналістам заявив голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка за підсумками закритого засідання комітету за участю голови Національного банку Валерії Гонтаревої.

«Це сьогодні найбільший комерційний банк. Всі зацікавлені у тому, щоб він продовжував ефективно працювати», – заявив Сергій Рибалка, коментуючи результати обговорення.

Сергій Рибалка повідомив, що Нацбанк має план з оздоровлення «Приватбанку». «Поки, за словами голови НБУ, цього плану повністю дотримуються. Реперна точка – березень наступного року. Позиція нашого Комітету однозначна: Уряд і Нацбанк повинні не допустити дестабілізації фінансової системи. Після потрясіння з банком «Фінанси і кредит» і без того крихку рівновагу фінансової системи може бути зруйновано. Цього не можна допустити!» – сказав народний депутат.

Також, за словами керівника фінансового парламентського комітету, на закритому засіданні було поставлено питання про валютних позичальників:  «З одного боку, ми зайшли у юридичну безвихідь з прийнятим у трьох читаннях закону 1558-1 про реструктуризацію валютних кредитів. Адже цей закон вже не перший місяць не підписує спікер парламенту. Сьогодні Степан Кубів – представник Президента у Верховній Раді і член нашого комітету – говорив про те, що робитиме все для підписання цього закону і направлення його в Адміністрацію Президента. Для чого? Адже без підпису, без проходження всієї процедури законопроектом, ми не можемо перейти до підготовки нового. Я як голова комітету, ще раз заявив, що наш парламентський комітет готовий виступати майданчиком, де всі зацікавлені сторони зможуть знайти консенсус і, нарешті, вирішення проблеми валютних позичальників».

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: