Сергій Рибалка: НЕ МОЖНА ДАЛІ ТЯГНУТИ З ФОРМУВАННЯМ РАДИ НБУ

11 листопада 2015 о 08:05 - 1078

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Сергій Рибалка: НЕ МОЖНА ДАЛІ ТЯГНУТИ З ФОРМУВАННЯМ РАДИ НБУ

Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності оголосив про підготовку до спеціального засідання з формування Ради НБУ.  Та закликав всі фракції і групи парламенту подати свої кандидатури. Про це заявив голова комітету, народний депутат Сергій Рибалка.

За його словами, спеціальне відкрите засідання Комітету Верховної Ради відбудеться 24 листопада. На ньому учасники обговорюватимуть претендентів на посади до Ради Національного банку України. Після цього Комітет надасть свої рекомендації до Верховної Ради. Наголосив глава комітету ВР з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка.

Пропозиції та кандидатури майбутніх членів Ради НБУ можна подавати до 18 листопада включно. 19 листопада відповідні документи опрацюють у секретаріаті профільного комітету. А далі протягом 6 днів народні депутати – члени комітету знайомитимуться з представленими кандидатурами.  Акцентував народний депутат.

Вимоги та обмеження до кандидатур зазначені у статті 10 Закону України «Про Національний банк України»:

http://zakon2.rada.gov.ua/rada/show/679-14/paran202#n202

Резюме та відомості, що підтверджують відповідність кандидатури вимогам, встановленим частинами третьою та четвертою статті 10 Закону, приймаються у термін до 18 листопада 2015 року (до 17.00) на електронну адресу: Ihor.Burba@rada.gov.ua та за поштовою адресою: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5.

Відповідно до статті 10 Закону України «Про Національний банк України» та пункту 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розбудови інституційної спроможності Національного банку України», Верховна Рада України призначає чотирьох членів Ради Національного банку України із окремо визначеним строком повноважень для кожного із них, шляхом прийняття відповідної постанови. Резюмував глава комітету ВР з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: