Депутат-«батьківщинець» допоміг ГЕРОЮ отримати статус учасника бойових дій

16 липень 2015 о 07:48 - 1327

Цього разу Андрій Васильович допоміг у вирішенні проблеми Луб’янського Сергія Валентиновича щодо отримання посвідчення учасника бойових дій.

Сергій Луб’янський демобілізувався у 2015 році , відслуживши рік на території Донецької області в зоні АТО. У травні 2015 року він подав документи до Дніпропетровського районного військового комісаріату задля отримання посвідчення учасника бойових дій але як завжди, видача важливого документа загальмувалася з невідомих причин.

І тому, депутат Андрій Козар, звернувся до військового комісара Дніпропетровського обласного військового комісаріату полковника С.І. Калашнікова з депутатським запитом щодо прискорення видачі відповідного посвідчення учаснику АТО.

Адже не маючи на руках посвідчення учасника бойових дій, Луб’янський Сергій не зміг пройти необхідне лікування, а також отримати путівку на оздоровлення.

Депутат Андрій Козар оперативно отримав позитивну відповідь від військового комісара, яка надає упевненість у тому, що кожен Захисник нашої рідної Батьківщини не залишиться без уваги та допомоги !

На сьогодні Сергій Луб’янський отримав довгоочікуване посвідчення учасника бойових дій.

Поділитися: