Депутат міської ради Едуард Багдасарян привітав архітекторів з професійним святом

01 липень 2015 о 08:38 - 2066
Депутат міської ради Едуард Багдасарян привітав архітекторів з професійним святом

Шановні працівники архітектури, щиро вітаю вас з професійним святом!

Ви вибрали професію, яка завжди була необхідна людям, яка є окрасою життя. Варто тільки згадати неоціненний внесок архітекторів з найдавніших часів і до наших днів, адже архітектура — справжнє мистецтво, де необхідно мати натхнення.

Це свято творчої професії, покликаної слугувати законам гармонії. Від таланту і професіоналізму архітекторів залежить не тільки комфорт і зручність проживання громадян. Архітектори створюють атмосферу міст, красою і неординарністю яких будуть захоплюватися нащадки.

Україна може по праву пишатися своїми архітекторами. Їх творчість отримала народне визнання, а створені містобудівні комплекси, громадські та житлові будівлі, твори монументального мистецтва, музейні експозиції стали візитною карткою нашої країни.

Прийміть слова щирої подяки за вашу працю! Нехай кожне ваше творіння дарує радість багатьом поколінням, а вам – почуття гордості і задоволення!

Бажаю вам здоров’я, родинного добробуту, творчої наснаги, вдалих та сміливих проектів. Втілюйте нові ідеї заради процвітання України.

Керівник депутатської фракції ВО «Батьківщина» у

Дніпропетровській міській раді Едуард Багдасарян

 
Поділитися: