Рішення про об’єднання територій має підтримати вся громада – Романов

27 травня 2015 о 15:41 - 1804

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Рішення про об’єднання територій має підтримати вся громада – Романов

Головне питання в адміністративно-територіальній реформі – якість надання адміністративних послуг владою мешканцям територіальної громади, а другорядне – в межах яких районів це буде здійснюватись. На цьому наголосив депутат облради від партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Владислав Романов, коментуючи прийняте на сесії рішення про план формування громад на Дніпропетровщині.

«Нам треба думати не про те, в межах яких районів здійснюються повноваження, а яку кількість послуг здатна надавати мешканцям цієї територіальної громади місцева влада. У них не було б таких проблем з дрібними ремонтами, фасадами будинків, утриманням у належному стані подвір’їв, внутрішньоквартальних доріг, якби ці повноваження були за органами самоорганізації населення», – сказав Владислав Романов.

За словами депутата ідея передачі повноважень із Києва на місцевий рівень проходить тяжко і сільських, і міських громадах.

«Треба це робити обережно, маючи підтримку всієї місцевої громади. У людей є зауваження, є застереження і з ними не можна не рахуватися. З іншого боку є громади, в яких є бажання і спроможність для здійснення таких змін.Можливо якась частина громад підтвердить своє рішення місцевими референдумами і необхідно, щоб це відбувалося в прозорий спосіб», – зауважив він.

Владислав Романов відзначив, що прийнятий на сесії документ – це лише план формування територій, а головне рішення – за кожною громадою.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: