Рішення про визнання ЛНР і ДНР терористами демонструє підтримку національного курсу – Романов

27 травня 2015 о 15:14 - 1818

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Рішення про визнання ЛНР і ДНР терористами  демонструє підтримку національного курсу – Романов

Дніпропетровська обласна рада визнала ЛНР і ДНР терористичними організаціями, а Росію країною-агресором і це рішення є підтримкою національного курсу розвитку країни. Про це по завершенні сесії сказав депутат облради від партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Владислав Романов. За це рішення проголосувало 92 із 103 депутатів, присутніх на засіданні сесії.

«Країна дійсно зараз гуртується. Рішення ухвалено, Дніпропетровська облрада буде демонструвати підтримку національного курсу, насамперед курсу, який оприлюднений Президентом України. У нас є всі можливості, щоб демонструвати не тільки підтримку, а демонструвати і пропонувати дуже потужні загальнонаціональні ініціативи», – сказав Владислав Романов.

Як відомо, депутати облради від партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» ще у квітні внесли пропозицію ухвалити на сесії питання про визнання ЛНР і ДНР терористичними організаціями, а Росію – країною агресором.

«Ми це питання вносили ще в квітні, однак голова облради Євген Удод тоді проігнорував це питання, і 29 квітня це питання не опинилося серед порядку денному сесії», – сказав Владислав Романов.

Напередодні сесії облради депутат Дніпропетровської облради від партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Гліб Пригунов закликав колег-депутатів прийти на сесію та показати свою громадянську позицію, ухваливши рішення про визнання ЛНР і ДНР терористичними організаціями, а Росію країною-агресором.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: