Каміль Примаков: Світ захоплюється мужністю українців в боротьбі за європейське майбутнє

16 травня 2015 о 15:15 - 1944

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Каміль Примаков: Світ захоплюється мужністю українців в боротьбі за європейське майбутнє

«День Європи в Україні відзначається вже протягом тринадцяти років, але особливого значення це свято набуло після Революції Гідності, коли мільйони наших співгромадян заявили: «Україна – це Європа». Європейські цінності – фундаментальні права та свободи людини, верховенство права, демократичний принцип державного устрою та рівні можливості – стали рушійною силою демократичних перетворень в Україні.

За щире бажання стати частиною об’єднаної сім’ї європейських народів нам доводиться платити надвисоку ціну. І Революція Гідності, і нинішня війна з Росією спричинені послідовним бажанням українців відмовитися від старої авторитарної системи на користь європейської моделі відносин у суспільстві. Наша міць і самопожертва захоплює серця людей по всьому світу.

Україна – єдина з країн не членів ЄС, що відзначає День Європи на державному рівні. Це свідоцтво того, як багато європейські цінності важать для нас. Європа – це більше ніж географічне розташування, це особлива ментальність. Сьогодні, в святкові дні, ми демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання українців.

Наш вибір – європейське майбутнє! Зі святом!»

 

Каміль Примаков,

голова дніпропетровського осередку партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка»

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: