Започатковано роботу Ради з фінансової стабільності

29 квітня 2015 о 07:49 - 1659

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


27 квітня 2015 року відбулося перше засідання Ради з фінансової стабільності  під головуванням Голови Національного банку України В. Гонтаревої (співголова Ради).

 Раду з фінансової стабільності створено указом Президента України в березні з метою обміну інформацією, своєчасного виявлення зовнішніх і внутрішніх загроз та системних ризиків для забезпечення фінансової стабільності й мінімізації їх негативного впливу на фінансову систему держави. Рішення Ради мають рекомендаційний характер.

 Під час першого засідання було обговорено ключові ризики для фінансового сектору, пов’язані із погіршенням макроекономічної ситуації, визначено необхідні заходи задля досягнення стабільності на валютному і загалом фінансовому ринку. Також було розглянуто питання стійкості державних фінансів та їх впливу на фінансову стабільність.

 Під час зустрічі було ухвалено регламент та персональний склад Ради. До Ради входять: Голова Національного банку України В. Гонтарева (співголова Ради), Міністр фінансів України Н. Яресько (співголова Ради), Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Т. Хромаєв, Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг І. Пашко, Директор – розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб К. Ворушилін, перший заступник Голови Національного банку України О. Писарук, заступник Міністра фінансів України з питань європейської інтеграції А. Шевальов.

 Наступна чергова зустріч Ради має відбутися наприкінці липня під головуванням Міністра фінансів України.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: