Депутат від «Батьківщини» Андрій Козар провів особистий прийом громадян

22 квітня 2015 о 11:42 - 3228

Депутат Дніпропетровської обласної ради, член депутатської фракції «Батьківщина» Андрій Козар 21 квітня 2015 року провів особистий прийом мешканців Ленінського району міста Дніпропетровська.

До громадської приймальні депутата, яка працює на базі партійного офісу Ленінської районної організації ВО «Батьківщина» завітали мешканці, які мали можливість особисто поспілкуватися з депутатом та звернутися за допомогою у вирішенні своїх нагальних проблем.

Так, на прийом к депутату прийшла пенсіонерка Наталія Олександрівна, якій необхідно надати фахову юридичну допомогу з питання перерахунку її пенсії.

До депутата також звернулася Тетяна Миколаївна, мати двох малолітніх дітей, дружина військового, який з 25 березня 2015 року знаходиться в зоні проведення АТО.

Для отримання пільги на оплату житлово-комунальних послуг, дружині була надіслана довідка, згідно якої її чоловік виконує військові завдання у зоні проведення АТО, але у відділі соціального захисту населення Ленінського району цю довідку не прийняли – зазначили, що оформлена не належним чином. Андрій Васильович взяв це питання на особистий контроль !

З турботою про збереження історичного меморіалу наших захисників у Великій вітчизняній війні, який знаходиться у селищі Діївка — звернувся до депутата військовий пенсіонер Сергій Вікторович.

Незабаром велика дата — 9 Травня — День Перемоги нашого народу над німецько – фашистськими загарбниками. Кожен рік, в цей день, тисячі людей вшановують пам’ять наших героїв. Тому його, як військового пенсіонера, хвилює питання щодо приведення занедбаної території навколо пам’ятника в порядок.

Андрій Козар закликав присутніх звертатися до громадської приймальні депутата з будь-яких проблемних питань. «Кожне звернення ретельно опрацьовується, за ним готується депутатський запит, результати розгляду якого доводяться до відома мешканців. Я працюю для вирішення Ваших проблем» — сказав депутат.

 

Поділитися: