Співробітники «Київстар» дали благодійний концерт для допомоги пораненим

17 листопада 2014 о 14:53 - 4200

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Співробітники «Київстар» дали благодійний концерт для допомоги пораненим

До організації та проведення заходів долучилися більш ніж 50 співробітників «Київстар»,   їхні діти, члени родин та друзі. Вони представили для ярмарку експонати, створені своїми руками: вишивки, картини, плетінки, орігамі, серветки, патріотичні браслети зі стрічок тощо, які із задоволенням придбали колеги та гості офісу.  А концерт під назвою «Україні з любов’ю» створив атмосферу натхнення та віри в краще. Експерти call-центру, інженери  та менеджери цього вечора співали улюблені всіма пісні,  грали на музичних інструментах, танцювали, читали власні вірші, присвячені Україні. До концертної програми приєдналися лауреати міжнародних конкурсів та фестивалів –  хореографічні ансамблі «Райдуга» та «Радість», які підтримали співробітників «Київстар» своїми виступами.

Так, спільними зусиллями київстарівцям вдалося зібрати 9000 гривень. На них будуть придбані медикаменти для поранених, що знаходяться в госпіталі в селищі Черкаське.

«Наша країна переживає непрості часи, і ми відчуваємо глибоку потребу  підтримувати наших співвітчизників, які сьогодні цього потребують  найбільше.  Цей благодійний захід – щирий порив душі: моєї, моїх колег, наших дітей, творчих колективів та друзів, які приєдналися до нашої ідеї. Я вдячна всім нашим гостям та глядачам, які внесли свій вклад в загальну добру справу» – коментує ініціатор заходу Карина Прокоф’єва, спеціаліст з підтримки продажу фіксованого інтернету. 

Всього за шість останніх місяців обсяг гуманітарної допомоги, наданої «Київстар» постраждалим на Донбасі, досяг 2 млн грн. На ці кошти були придбані ліки, аптечки, засоби тактичної медицини, знеболюючі та кровоспинні препарати, а також теплі речі, термобілизна, рюкзаки, спальники, електроприлади. У тому числі, співробітники «Київстар» власним коштом обладнали вже три карети швидкої допомоги для польових госпіталів.  Контроль за закупками та розподілом гуманітарної допомоги здійснюється за участі ради волонтерів «Київстар».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: