Тиждень українського кіно на підтримку Олега Сенцова

31 жовтня 2014 о 12:43 - 2044

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Тиждень українського кіно на підтримку Олега Сенцова

З 6 по 11 листопада у кінотеатрі «Правда-кіно» в рамках Тижня українського кіно глядачі зможуть побачити найкращі українські фільми, що стали учасниками міжнародних кінофестивалів останніх років:

«Гамер»

«Молитва за гетьмана Мазепу»

«Істальгія»

«Трубач»

«Параджанов»

«Вавилон’13»

Всі фільми демонструються українською мовою. 

Зібрані від продажу квитків кошти підуть на оплату послуг адвокатів Олега Сенцова, робота яких наближає нас до повернення українського режисера на батьківщину, а також на допомогу родині митця, у якого вдома в Криму залишились двоє діток.

Олег Сенцов був активістом Автомайдану і підтримував рух за єдину Україну в Криму, за що був ув’язнений за звинуваченням у тероризмі. Наразі Олег перебуває у московському СІЗО. Наступне засідання суду заплановано на початок 2015 року.

Найбільшу підтримку режисер отримує від простих громадян України, небайдужих до його долі та долі інших патріотів країни, і саме завдяки Тижню українського кіно. Тому чекаємо всіх патріотично налаштованих дніпропетровців на благодійних показах у кінотеатрі «Правда-кіно» з 6 по 11 листопада.

Дивись українське! 

Початок сеансів о 18:30.

Програма заходу

ГАМЕР

Країна: Україна, 2012

Хронометраж: 92 хв.

Жанр: драма

Режисер: Олег Сенцов

У ролях: Владислав Жук, Олександр Федотов, Жанна Бірюк

В невеликому місті живе хлопець, його звати Косс, він – геймер. Косс не ходить на навчання, має конфлікти з мамою, його люблять фанати, він багато тренується та бажає стати найкращим. Нарешті він їде на чемпіонат світу та посідає там друге місце. Косс вертається до дому героєм, але чи так він все це собі уявляв? 

 МОЛИТВА ЗА ГЕТЬМАНА МАЗЕПУ

Країна: Україна, 2002 р.

Хронометраж: 144 хв.

Жанр: історичний

Режисер: Юрій Іллєнко

У ролях: Богдан Ступка, Людмила Єфименко, Микита Джигурда

Фантасмагоричні сни історії про кривавий бенкет трьох великих примар Європейської культури: Петра І, Карла ІХ та гетьмана України Мазепи на полі Полтавської битви 1709 року. Сліпучі візії Любові, Смерті та Анафеми Мазепи, що назавжди змінили історію Східної Європи.

ТРУБАЧ

Країна: Україна

Хронометраж: 80 хв.

Жанр: сімейна комедія

Режисер: Анатолій Матешко

У ролях: Нонна Гришаєва, Олексій Горбунов, Володимир Горянський, Римма Зюбіна, Ірма Вітовська, Олеся Жураківська, Юрій Радковський, Леонід Шевченко, Полінка Тарасенко

Коля Шевченко – юний трубач дитячого естрадно-духового оркестру «Березіль». На його шляху до успіху стають «проблеми дорослого життя»: заздрощі, конкуренція, інтриги. Але дружба, взаємодопомога і кохання допомагають все подолати і перемогти.

ПАРАДЖАНОВ

Країна: Україна, Франція, Вірменія, Грузія, 2013 р.

Хронометраж: 95 хв.

Жанр: байопік

Режисер: Серж Аведікян («Лаючий острів»), Олена Фетісова

У ролях: Серж Аведікян, Юлія Пересільд («П’ять наречених», «В тумані»), Карен Бадалов

Сергій Параджанов – один з найвеличніших кінорежисерів ХХ століття, геній і провокатор – знімає великі фільми, які приносять йому міжнародне визнання. «Тіні забутих предків», його найвідомішу картину, було зроблено в Україні, ця стрічка стала справжнім взірцем українського кіномистецтва. Зухвала поведінка режиссера призводить до конфлікту з радянським тоталітарним режимом. Але незламна любов до краси і свободи надихають творити, не дивлячись на підступи КДБ і заборону роботи в кіно.

ІСТАЛЬГІЯ

Країна: Україна, Німеччина, Сербія, 2012

Хронометраж: 100хв.

Жанр: драма

Режисер: Дар’я Онищенко

У ролях: Ніна Ніжерадзе, Карл Маркович, Вук Костич, Іван Добронравов, Георг Фрідріх, Леа Морнар, Марія Шкаричич, Олексій Горбунов

Три історії кохання, три європейські міста, три сюжетні лінії. Літня емігрантка з України і колишній сербський боксер відокремлені мовним бар’єром від німецького суспільства. Їх об’єднує слов’янська культура і власні діти, які досі живуть в Україні та Сербії. Що їх там тримає?

ВІЙНА

«Вавилон’13» протягом минулої зими послідовно фіксував поступ Української революції гідності. Барикади в середмістіКиєварозібрано. Та революція не скінчилася. Вона триває в суспільстві й у кожному з нас. Хтось у неї стріляє. Хтось хоче приспати. Але марно! Про це – у фільмах «Вавилону’13»…

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: