А ви знаєте, що нам всім загрожує найближчим часом?

07 жовтня 2014 о 22:27 - 1804

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


А ви знаєте, що нам всім загрожує найближчим часом?

А ви знаєте, що нам всім загрожує найближчим часом? Війна нам точно не загрожує. Бо вона і так є, і ми поступово вже починаємо звикати до такого стану. Особливо ті, хто мешкає подалі і у головах в них м’яко. Нам загрожує рабство! Хто ж нас може в це рабство забрати? Ніякі міфічні потвори нам не страшні. А от пенсіонери на це здатні. Вони такі хитрі! Насамперед вони збільшили свою чисельність у порівнянні з тими, хто не є пенсіонером або дитиною.

А ще вони повлізали в усі контори, державні установи і бюджетну сферу. Цікаво, що їх менше там, де холодніше і робота не сидяча.

Раніш всіх йдуть на пенсію міліціонери та балерини. Про живі дзиґи я не скажу нічого, вони як вимираючий вид тварин – потребують справжнього догляду. А от господа ОРГАНАВТИ – це окрема каста.

Один мій знайомий, майже одноліток, до того часу як (40 років) наше покоління почала косити депресія з приводу безцільно прожитих років, встиг сколотити невеличкий капіталець. (Як відомо, робота в органах складна й почесна і потребує чималих здібностей, вміння домовлятись і доводити свою думку. Потребує знати всі входи й виходи, в ті чи інші місця). Так от, крім капіталу, зв’язків та іншого він благополучно вийшов на пенсію і чудово заробляв на життя, ганяючи машини через кордон.

Пенсіонери у бюджетних установах – найбажаніші службовці. Навіщо тримати на роботі молодих працівників, якщо вони більш ретиві і менш слухняні. А пенсіонерів можна тримати на 0,7 а то й на півставки, також вони полюбляють суміщати дві посади, отримуючи в сумі менше, ніж ставку, але більше, ніж звичайна людина, враховуючи ще й пенсійні виплати. До того ж керівник може не приймати двох робітників, якщо працює один за двох, а платити йому можна менше, ніж одному.

Пенсіонерам не потрібно багато. Комуністи (наприклад) їм пообіцяють повернути червоний прапор, електрички і кравчучки – і цього буде достатньо.

Пенсіонер отримує меншу зарплатню, тримається за місце і виконує будь-які забаганки керівника, який, в свою чергу, теж є пенсіонером, в якого є діти, яких треба довчити, одружити… а потім – ще й онуки.

Коли ти вказуєш пенсіонеру на його недоліки, на те, що він йде на незаконну співпрацю з керівництвом, у відповідь той вказує на твою юність (це погано), на підвищену «грамотність», на занадто велику кількість розуму («сільна умний») і відсутність життєвого досвіду. І ще може згадати про голодні роки, про героїв ВОВ, які дійшли до чогось там, і таке інше, а ти сидиш в них на шиї (вони теж герої, тому що ближчі за віком до тих, хто «дєдивоєвалі») і взагалі – головне… щоб не було війни. Як кажуть самі пенсіонери, вони все, що їм належить, ЗАСЛУЖИЛИ.

Пенсіонерів дуже полюбляють депутати всіх мастей. Вони піклуються про них, вони обіцяють їм все, що завгодно (благо, що потреби в них мізерні), все одно це державна програма, і зі своєї кишені – хіба що «гречку» на виборах.

А у міськраді теж майже всі посадовці – пенсіонери. Крім мерів, технічних працівників і всіляких там довгоногих істот жіночої статі, які або родичі пенсіонерів, або їх «племінниці здалеку».

А ще нас лякають пенсією і кажуть про те, що коли ми будемо пенсіонерами (а можемо і не бути вчасно, і цим теж лякають), лише тоді ми зрозуміємо, що воно й як і в чому сенс життя. «Коли помреш – тоді поймеш», словом.

Виходить так, що молодь не працює, бо на їх місцях ті, хто каже про цю саму молодь, якій завжди у нас дорога (цікаво куди?), що вона байдикує і не хоче працювати.

А ті, що не доросли до пенсії, просто мріють про неї, але не для того, щоб піти з роботи, а – зайняти місця працюючих пенсіонерів, яких вони до цього часу кляли за те, про що тепер мріють…

А ще пенсіонерів не можна ображати. Є такі речі, на які вони моляться і згадують, і кажуть, що то – частина їх історії. Отже нема куди дітись, якесь замкнене коло: і роботи нема, і ленінів не можна валяти. Все це відбувається у східних областях, такий собі паралельний світ. А як у вас? Чи можна провести паралелі?

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: