Тепер процедура оформлення документів полегшиться

22 травня 2014 о 10:10 - 5035

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Тепер процедура оформлення документів полегшиться

– Кожен з нас знає, що дане підприємство є глибоко корупційним, відмітив Едуард Багдасарян. Мало кому з мешканців Дніпропетровська не доводилося заходити в двері з вивіскою «КП « Центр містобудування, архітектури, землеустрою та кадастру». Виходять звідти люди зі значно меншою сумою грошей у гаманці, ніж та, з якою заходили до чиновників цього підприємства.

Роботою КП зацікавилася наша Комісія. Куди йшли його величезні доходи ? За весь час це підприємство показало нам всього лише мільйон гривень прибутку за чотири роки.

На минулу сесію міськради, згідно з рекомендацією Комісії, було винесено рішення про ліквідацію цього підприємства. На жаль, тоді так і не прийшли до єдиної думки щодо механізму його розформування.

Ліквідація «ЦГАЗК» полегшить життя нашим городянам. Тепер вони будуть менше часу проводити в чергах та менше витрачати особистих коштів на виготовлення документів для земельних ділянок.

Ті, хто лобіював діяльність цього підприємства, кричали, що люди залишаться без роботи … У рішенні сесії міської ради прописано, що ліквідаційна комісія проведе аудит, людям буде запропонована робота. Фахівців ніхто не втратить.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: