11 вихованців Дніпропетровського відділення Малої Академії Наук України отримали президентську стипендію.
Про це повідомляє Інформатор Дніпро.
Стипендіатів визначили серед переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської ОВА.
Відзначили старшокласників та випускників шкіл з Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського. Вони – юні автори досліджень з історії, філософії, метеорології, математики, фізики, астрономії, астрофізики, літератури, біології, англійської та французької мов.
Стипендію призначили Катерині Гринчак, Анастасії Білик, Катерині Черкашіній, Діані Шишковій, Захару Писаревському, Артему Шеламанову, Нікіті Окользіну, Олександру Гуньку, Владлену Зайцеву, Сергію Коломійчуку, Давиду Степаненку.
Президентську стипендію призначають переможцям Всеукраїнських олімпіад і конкурсів. Щомісяця протягом року вони отримуватимуть по 3 800 гривень.