11 громад Дніпропетровщини отримають субвенцію на облаштування ЦНАПів

01 липня 2021 о 13:00 - 1871

Регіна ОрловаРегіна Орлова


11 громад Дніпропетровщини отримають субвенцію на облаштування ЦНАПів

11 громад Дніпропетровщини отримають субвенцію. Кошти підуть на облаштування нових ЦНАПів та оснащення вже існуючих. Заявки території подавали на порталі «Дія». 

Про це сповістила заступниця директора департаменту цифрової трансформації, інформаційних технологій та електронного урядування облдержадміністрації Олена Лічманенко.

«Розвиваємо мережу сучасних та зручних центрів адмінпослуг. 29 громад подали заявки на державну субвенцію. Серед них відібрали 11-ть. А отже, мешканці ще 11 населених пунктів області зможуть отримувати державні сервіси за європейськими стандартами», – зазначила Олена Лічманенко. 

Державні кошти підуть на будівництво «з нуля» ЦНАПу в Юр’ївці. У Першотравневській  громаді – на завершення капремонту приміщення центру адмінпослуг.

Ще у 9 громадах планують придбати необхідне обладнання.

Готують до запуску ЦНАП у Великомихайлівці. Він обслуговуватиме 4 тис місцевих. Громада власним коштом привела до ладу приміщення.

Залишилося закупити меблі та комп’ютери.

«У нас невеличка громада, але найкраща. Хочеться зробити життя людей якомога комфортнішим. Та коштів на все не вистачає. Долучаємося до різних грантових проєктів та конкурсів. Завжди раді подарункам», – сказав голова Великомихайлівської громади Євген Фісак.

Загалом онлайн-заявки на отримання субвенції подала понад 1 тис громад країни. Серед них відібрали 165-ть.

Нині на Дніпропетровщині – 75 ЦНАПів з філіями.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: