Журналісти з’ясували, що подарували Зеленському в його партії

26 січня 2021 о 18:15 - 1401

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Журналісти з’ясували, що подарували Зеленському в його партії

Члени партії Слуга народу подарували президенту Володимиру Зеленському з нагоди його 43-го дня народження книгу Україна козацька держава, передає Бабель з посиланням на кількох нардепів.

Як повідомляється, вибором подарунка займався глава парламентської фракції Давид Арахамія. Вартість даної книги варіюється. Її можна придбати за кілька тисяч гривень, проте так зване «Президентське видання» коштує 100-120 тисяч гривень.

«Це книга подарункового формату, випущена в 2004 році. Її автором вказаний український історик і мистецтвознавець Володимир Недяк. В рамках підготовки він зібрав команду вчених і досліджував епоху козацтва. До книги увійшли понад 5000 фотографій різних культурних об’єктів українських козаків, які збирали в музеях і приватних колекціях ряду країн світу», розповіли журналісти.

Якщо видання дійсно коштує понад 100 тисяч гривень, то Зеленський не зможе залишити книгу собі. Згідно з українським законодавством, президенту заборонено отримувати подарунки на суму, більше прожиткового мінімуму, який зараз в Україні становить 2 189 гривень.

Нагадаємо, рейтинг Президента Зеленського продовжує стрімко падати.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: