Журнал Time назвав 2020 рік найгіршим в історії

08 грудня 2020 о 14:00 - 2678
Журнал Time назвав 2020 рік найгіршим в історії

Якби 2020 рік був фільмом-антиутопією, ви б, швидше за все, вимкнули його після 20 хвилин перегляду.

Так написала кінокритикиня журналу Time Стефані Захарек, коментуючи його обкладинку.

Сайт Суспільне пише, що відомий американський журнал Time назвав 2020 рік найгіршим в історії США та людства в цілому. Редактори журналу розмістили на обкладинці нового випуску перекреслені цифри 2020.

Серед основних причин називають некомпетентну боротьбу влади країни з коронавірусом, самоізоляцію, маніпуляції на виборах, а також смерті відомих людей і расизм.

«Це історія року, до якої ви ніколи не захочете повернутися, — написала Захарек та додала, що, — якби 2020 рік був фільмом-антиутопією, ви б, швидше за все, вимкнули його після 20 хвилин перегляду. Цей рік не був зловісно хвилюючим, як вигаданий апокаліпсис. Він, крім того, був сповнений болю, був до божевілля буденним, при цьому щоденна рутина стала нашим ворогом».

Жінка вважає, що майже ніхто з людей, які нині живуть на планеті, не переживав раніше нічого схожого. Вона наголосила, що головною загрозою цьогоріч для людства була безпорадність, яка дестабілізувала і без цього складне становище фактично кожного жителя планети Земля.

У травні у США спалахнули протести через вбивство при затриманні поліцейськими темношкірого американця Джорджа Флойда.

А зараз Штати знаходяться на першому місці у світі за розповсюдженням коронавірусу. В країні заразилися 14,7 млн, одужали 8,6 млн, померли 285 тис осіб.

Всього ж у світі з початку пандемії зареєстровано 66 млн хворих, 45 млн одужал. У більш ніж 1,5 млн людей хвороба забрала життя.

Крім цього, не варто забувати, що в цей рік померло дуже багато видатних людей. Людство втратило немало яскравих особистостей у різних країнах.

Так в Амереці з життя пішла членкиня Верховного суду США Рут Бейдер Гінзбург; помер відомий шотландський актор та продюсер Шон Коннері; обірвалось життя лідера боротьби за заборону сегрегації і організатор Маршу на Вашингтон 1963 року Джона Льюїса; в Аргентині не стало відомого на весь світ футболіста Дієго Марадони.

Також полишили цей світ білшь відомі нам і близькі постаті, такі як: Немченко Олександр Дмитрович, український та радянський актор; Назаров Ігор Миколайович, український актор та режисер; Народний артист України Жванецький Михайло Михайлович; Чайковський Сергій Михайлович, український музеєзнавець, генеральний директор Національного музею історії України (1997—2015); Віктюк Роман Григорович, український актор та режисер, художній керівник Театру Романа Віктюка (1996—2020), Народний артист України. Та багато інших.

Але не все так погано, тому що до кінця цього високосного року залишилося трохи меньше 24 днів. А ще варто радіти тому, що на Різдво в нас буде багато вихідних.

Поділитися: