«Жлобське обличчя міста». Як мешканці Дніпра коментують проект будівництва хмарочоса

29 березня 2021 о 13:00 - 6101

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


«Жлобське обличчя міста». Як мешканці Дніпра коментують проект будівництва хмарочоса

Нещодавно громадськості був представлений проект 32-поверхового хмарочоса, який мають намір побудувати на Січеславській Набережній у Дніпрі, біля ЖК “Амстердам”.

Ось як коментують цю подію деякі містяни:

А що вважають з приводу цього проекту фахівці? Ось думка  Олени Вандюк, архітектора, члена Українського національного комітету ICOMOS – Міжнародної ради з питань пам’яток і визначних місць, члена Містобудівної ради при Дніпропетровському ГоловАПУ. Її слова процитувала на своїй сторінці у Facebook дизайнерка Галина Недзвецька:

“Тобто можна констатувати сумний факт, що в місті Дніпро немає головного архітектора! Є пан Корбан, який тепер вирішує в місті все! Припускаю, що тема містобудування та особливості формування містобудівних ансамблів нинішнім архітекторам взагалі незнайомі, а пану Корбана тим більше. Ніколи не думала, що доведеться захищати ідеї А. Дольника по формуванню силуету міста, однак і цей період наступив. Цей новий об’єкт вже не з серії подобається-не подобається, це повне днище – після мене, хоч потоп! І це вже не буде містобудівною помилкою, це буде справжнім жлобським обличчам міста! Про тонкощі містобудівної культури можна тепер тільки плакати. Питання  Філатову і Корбану: ви точно впевнені, що розбираєтеся в питаннях містобудування і можете формувати обличчя міста в силуетах і панорамах? Або це ваші нові понти? “

Раніше ми писали: Від власника зруйнованої квартири в Дніпрі Феміда «умила руки».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: