Жителів Дніпра запрошують допомогти встановити скіфського воїна біля музею

25 листопада 2020 о 11:00 - 1463

verasta3verasta3


Жителів Дніпра запрошують допомогти встановити скіфського воїна біля музею

Відділ археології Дніпропетровського національного історичного музею імені Яворницького запрошує взяти участь у незвичайному заході. 4 грудня, о 11:00, встановлять скіфську статую, поруч з її «одноплемінниками» на майданчику біля музею.

Це буде 49-й музейний предмет вуличної експозиції кам’яної пластики і 7-й скіфський воїн з колекції. Про це повідомляє «Інформатор», посилаючись на відділ археології музею.

Статуя привезена з околиць села Вишневе, П’ятихатського району, під час археологічної розвідки в 2017 році. Жителів Дніпра запрошують допомогти руками, лопатою, добрим словом, глінтвейном або хоча б репосту. Бонусом для всіх, хто візьме участь в суботнику, буде екскурсія по вуличній експозиції кам’яної пластики.

До речі, у Дніпрі відкрився новий музей ретро-техніки. Прямо перед карантином в музеї АТО відкрилися дві виставки «Очі війни» Сергія Дівеєва і «На нулі» Романа Романенка. Фотографії загиблого Романа можна знайти в онлайн-проекті музею на  в Facebook. Також через карантин, «Ніч музеїв» в цьому році пройшла онлайн.

Нагадаємо, на Хортиці виявили 2500-річне поховання скіфського воїна.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: