Жителі Дніпропетровщини можуть отримати грант на розвиток вуличної культури

14 січня 2021 о 13:30 - 1455

AvatarVirsavia Gonchar


Жителі Дніпропетровщини можуть отримати грант на розвиток вуличної культури

В Україні проводять перший конкурс ідей проектів вуличної культури. Жителі Дніпропетровщини можуть подати онлайн-заявки для участі в конкурсі та отримання гранту до 15 січня. 

Про це повідомили в Українському культурному фонді.

Український культурний фонд (РКФ) в партнерстві з ГО «Центр вуличних культур» проводять перший в Україні конкурс ідей проектів вуличної культури. Загальний бюджет в розмірі десяти мільйонів гривень розподілять між кращими ідеями з усієї країни (від 100 тисяч до 700 тисяч гривень на один проект).

Протягом усього 2020 роки тривали переговори з УКФ. В результаті на державному рівні офіційно визнали вуличну культуру як частину національного надбання. В рамках грантової програми «Культура плюс» оголосили лот «Вуличні культури»

«Ми рахували учасників різних активностей, різних напрямків вуличної культури по країні – виявилося, що їх більше мільйона. Тобто це вже не андеграунд, це частина суспільного життя», – розповідає Єгор Матюхін, співзасновник “Центру вуличних культур”.

Перший етап програми почався в листопаді. До 15 січня усі охочі можуть заповнити невелику онлайн-заявку і подати ідею, щоб пройти навчання і перетворити її в проект. Формати можуть бути різними: від відеороликів і графіті, до фестивалів і концертів вуличних культур.

Більше дізнатися про умови конкурсу і прийняти участь можна на сторінці лота на сайті УКФ.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: