Зеленський закликав «слуг» закінчувати стелити собі соломку

21 вересня 2020 о 09:00 - 1859

verasta3verasta3


Зеленський закликав «слуг» закінчувати стелити собі соломку

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія 16 вересня заявив в інтерв’ю на Україна 24, що для політсили буде вигідніше програти на місцевих виборах цього року, щоб виборці потім не звинувачували «Слугу народу» у «поганих містах і дорогах».

Президент Володимир Зеленський закликав однопартійців не відмовлятися від відповідальності і працювати в режимі «24/7».

Про це він написав у Фейсбуці.

«…прямо й жорстко хочу сказати всім своїм. Закінчуйте відмовлятися від відповідальності. Закінчуйте стелити собі соломку на випадок чогось непередбаченого. Закінчуйте готувати собі виправдання на майбутнє. У вас достатньо часу, щоб довести свою ефективність. Просто потрібно працювати в режимі «24/7» і постійно доводити людям свою корисність», – зазначив Зеленський.

Президент визнав, що «бувають у нас помилки в людях, у кандидатах, у депутатах», проте, закликав виправляти ці помилки і рухатися далі.

«На мій погляд, сьогодні йдеться не лише про вибори до органів місцевого самоврядування. Мова все ще про можливість перезавантажити наші традиційні соціальні відносини, в яких роками працювало огидне правило: корумпованій меншості закон не писаний, а більшості – злидні, несправедливість, обман.

Мова зараз про те, куди ми все-таки хочемо в підсумку дійти? І чи хочемо? Чи вже зламалися на півдорозі? Але хіба справжні зміни можуть відбутися без виграшу, без перемоги, без віри в себе? Ось чому потрібно, щоб блищали очі. Щоб усупереч. Щоб усі навколо бачили бажання йти та боротися», – додав він.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: