Зеленський в ОАЕ підписав меморандуми та контракти на 3 мільярди доларів

15 лютого 2021 о 12:00 - 906

AvatarVirsavia Gonchar


Зеленський в ОАЕ підписав меморандуми та контракти на 3 мільярди доларів

У межах офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського в Об’єднані Арабські Емірати українська делегація підписала низку меморандумів та контрактів на загальну суму від 3 млрд дол. США.

Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Були підписані меморандуми про взаєморозуміння між Фондом державного майна України та інвестиційним фондом Mubadala. Вони спрямовані на співпрацю в  перспективних інвестиційних проектах та участь еміратської сторони у програмі приватизації державної власності в Україні.

«На всіх міжнародних зустрічах я закликаю інвестувати в Україну. Наша держава має величезний потенціал: геополітичне положення, природні ресурси, освічені люди. Саме зараз час реалізовувати цей потенціал і створювати сильну економіку», – зазначив Володимир Зеленський.

Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум з компанією INTELMAX Management Consulting, який передбачає співпрацю щодо створення платформи для обміну інтелектуальною власністю на основі блокчейну Fantom, який забезпечить підвищену безпеку та прозорість. Планується також впровадження блокчейн-технологій у державні процеси та послуги.

Також були підписані документи у галузі оборони, в рамках яких, зокрема, обговорювалася можливість побудови спільних заводів за межами України та підписано меморандум в аграрній сфері, який передбачає створення агрохабу і трейдингової компанії з метою забезпечення продовольчої безпеки.

Розглядається також можливість започаткування українського суверенного фонду для спільних інвестицій.

Повідомляється, що гендиректор державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв підписав угоди та договори з економічною радою Tawazun та EDGE Group про розширення військово-технічного співробітництва на загальну суму понад 1 млрд доларів.

Поряд з цим 18 українських приватних компаній, серед яких «Інтерпайп», Dragon Capital, ДТЕК, Unit City, EastOne, UMG, Ufuture, Fortior, також підписали меморандуми з  інвестфондом Mubadala.

Також ми писали: Володимир Зеленський прибув на Донбас разом з послами країн «Великої сімки».

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: