Зеленський присвоїв Комарову звання заслуженого журналіста України

31 серпня 2020 о 18:21 - 8438

verasta3verasta3


Зеленський присвоїв Комарову звання заслуженого журналіста України

Президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди України видатним українцям.

Так, зокрема, указами Президента України орденом княгині Ольги 2-го ступеня нагородили співачку Ніну Матвієнко. Також Зеленський присвоїв звання заслуженого журналіста України Дмитру Комарову, повідомляє УНН.

«Для мене честь сьогодні нагороджувати кращих з найкращих українців… І дійсно, знаєте, про що, я тільки що подумав: що раніше ми зазвичай нагороджували найкращих людей, які прославляють нашу країну як в Україні, так і за її межами, зазвичай нагороджували із такими словами, починаючи це: «Був чи була та чи інша людина». Я дивився на ці церемонії нагородження й мені завжди здавалося, що це дуже несправедливо», – сказав Зеленський.

За його словами, зазвичай згадували та нагороджували видатних українців посмертно.

«Тому що ми згадуємо про людей, які дійсно прославляють нашу країну, видатні люди, хто б це не був це в першу чергу наші військові, хто боронить наші кордони, це наші науковці, медики, вчителі, це працівники культури, мистецтва. Ми завжди згадуємо про них, коли їх на жаль вже з нами немає. Тому я хочу сьогодні від душі нагородити та подякувати вам за те, що ви з нами є, а не за те, що ви з нами були», – наголосив Зеленський.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: