Зеленський озвучив терміни вступу України до ЄС

19 лютого 2021 о 16:00 - 1642

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Зеленський озвучив терміни вступу України до ЄС

Україна повинна стати повноправним членом Європейського Союзу до кінця поточного десятиліття – тобто до 2030 року.

Таку заяву президент України Володимир Зеленський 18 лютого зробив на засіданні зі стратегії європейської та євроатлантичної інтеграції, повідомляє Finance.ua, посилаючись на пресслужбу офісу президента.

Так, під час наради обговорювалися питання виконання Україною умов Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, оновлення Асоціації, а також інтеграція в ринки Євросоюзу і єдиний цифровий ринок Євросоюзу.

«Україна стає країною, де всім затишно і безпечно, а членство в Європейському Союзі перестало бути гіпотетичним – це питання часу, яке повинно вирішитися до кінця поточного десятиліття», – наголошується в повідомленні.

На засіданні також обговорили питання створення та підтримки позитивного реноме України у світі.

«Україна – авторитетний і відповідальний член міжнародної спільноти, вносить вагомий внесок у забезпечення глобальної та регіональної безпеки та стабільності, активно залучається до протидії новим викликам та загрозам», – зазначив Зеленський.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час засідання пообіцяв, що МЗС продовжить виконувати низку завдань за кордоном; серед іншого, міністерство займатиметься захистом прав та інтересів України за кордоном, збереженням національної ідентичності, забезпеченням зовнішньоекономічних інтересів держави засобами економічної дипломатії.

“Лица” також писали: Зеленський в січні отримав менше тисячі доларів зарплати.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: