«Зелений» графіт та іонні рідини – теми наукових робіт дніпровців, які отримали стипендії Верховної Ради

15 липень 2020 о 17:00 - 3258
«Зелений» графіт та іонні рідини – теми наукових робіт дніпровців, які отримали стипендії Верховної Ради

Двом науковцям з Дніпропетровщини призначили іменні стипендії Верховної Ради. Протягом року вони щомісяця отримуватимуть 10.510 грн.

Про це повідомила пресслужба ДніпроОДА з посиланням на дані департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Верховна Рада призначає стипендії молодим вченим, які мають ступінь доктора наук та проводять важливі фундаментальні або прикладні дослідження. Цьогоріч на отримання коштів для виконання своїх робіт претендувало близько 90 науковців з різних областей країни. Визначили 30 переможців – серед них і двоє вчених з Дніпропетровщини», – розповіли у департаменті.

Іменною стипендією відзначили докторку хімічних наук, професорку кафедри Українського державного хіміко-технологічного університету Ольгу Свердліковську. Кошти – на виконання наукової роботи «Полімерні іонні рідини та іонні рідини іоненового типу».

Ще одну стипендію Верховна Рада отримав доктор технічних наук, доценту кафедри Національної металургійної академії України Сергій Федоров. Його робота присвячена розробці енергоефективної термічної технології виробництва «зеленого» графіту на основі відновлюваних джерел енергії.

Поділитися: