Збірна України з футболу зіграла внічию з французами

25 березня 2021 о 15:15 - 922

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко

Вчора, 24 березня, збірні України та Франції зіграли перший матч в рамках відбіркового етапу на Чемпіонат світу з футболу-2022, який відбудеться в Катарі. Матч закінчився з рахунком 1: 1.

Гравець збірної Франції Антуан Грізман відкрив рахунок у матчі на 19-й хвилині. На 57-й хвилині українцям вдалося зрівняти рахунок: після удару Сергія Сидорчука м’яч влучив у Преснеля Кімпембі та закотився у ворота.

Збірна Франції є чинним чемпіоном світу.

До сьогоднішнього матчу в останній раз Україна грала з Францією восени 2020 го в товариському матчі. Тоді ослаблена спалахом коронавируса команда головного тренера Андрія Шевченка програла чинним чемпіоном світу з рекордним рахунком 7: 1. Також в 2013-му Україна зустрічалася з Францією в плейофф відбору на ЧС. Після перемоги 2: 0 в Києві українці програли 3: 0 в Парижі і покинули турнір.

Всього команди зустрічалися 10 разів: шість разів вигравала Франція, один Україна, тричі була нічия. Загальний рахунок 21: 6 на користь французів.

Нагадаємо, обидва клуби з Дніпропетровщини припинили участь у Кубку Європи ФІБА.