«Правий сектор»: теробороні, ЗСУ і добровольчим формуванням потрібні люди з військовим досвідом та без нього

24 лютого 2022 о 18:55 - 2251

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


«Правий сектор»: теробороні, ЗСУ і добровольчим формуванням потрібні люди з військовим досвідом та без нього

«Те, що відбувається, має відбутися».

Заява 14-ї сотні Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» (ДУК «ПС»; Дніпровщина):

«Вітаю глядачів, які дивитимуться це відео.

Віталій Вікторович Оніщенко. Громадянин України – по мові навіть видно, по ДНК нашої нації. Крім того, ще – учасник бойових дій в підрозділі ДУК «ПС»: Добровольчий український корпус «Правий сектор».

З 14-го, ми вже восьмий рік на «передку» воюємо. Єдиний добровольчий підрозділ, який не підпорядковується ані МВС, ані Міноборони. Ми – на підтримці народу України. Діаспори, які за кордоном, дуже сильно нам допомагають.

Один відомий, але полеглий хлопець – друг Міф, оперний співак, який теж воював в наших лавах і якого знає весь світ. І завдяки йому взнав майже весь світ про Добровольчий український корпус «Правий сектор».

Сьогодні почалася відкрита повномасштабна війна проти України від агресора Московії. По офіційним даним вона досі «Росія» називається.

Я давно казав, що чим швидше це почнеться тим швидше ми всі визначимося, поставимо всі крапки над «і», і все зробимо так, як треба і має бути.

То, що зараз люди роблять якусь паніку: «Там, там щось відбувається!». Не панікуйте, будь ласка. Те, що відбувається, має відбутися. Те, що дають їм в Херсонській області трохи зайти в Україну, – на мою думку, дай Бог це, якщо б був стратег і керував, що зробив би? – затягнув би їх від Криму сюди, далі від лінії фронту, щоб їх там десь зустріти і дати, як говориться, прикурити по повній програмі. Чим далі вони будуть відірвані від своїх баз, тим проще їх буде знищити, коли увійдуть вглиб України.

Україна це не Чечня, Україна це не Грузія, Україна це не Осетія. Наша територія набагато більша, і для того, щоб їм окупувати нашу територію, проходити вглиб нашої України, їм потрібно не триста, не чотириста, а набагато більше, їм потрібно мільйони. Тому що потрібно залишати якихось солдат, залишати якусь техніку, щоб створювати окупаційний режим, його захищати і далі впроваджувати.

Тому те, що зараз коїться – це для нагнітання паніки. Паніка реальна. Сьогодні проїхав по місту, побачив, що відбувається на заправках, що відбувається біля банкоматів, побачив, що відбувається в магазинах. Навіть, сьогодні мені люди дзвонили, казали: «Віталій, у «Варусі» вже немає, що купити. Все вигребли».

Ви мені скажіть, куди ви це все повезете!

Якщо будуть летіти ті ракети, які сьогодні во Львові навіть упали, біля Івано-Франківська падали, біля Києва падали. Біля аеропорту Борисполя. Він не взорваний, ці всі ракети… «ППО, – казали, – нема», а воно є, спрацювало над київським аеропортом ППО і збило ці всі ракети. Тобто Бориспіль – він цілий.

Те, що відбувається на дамбі з Черкас. На Київ. Я в шоці, скільки почало їхати людей. Одні – з боку Києва, інші – з боку Черкас. Прийшлося дамбу перекрити.

Тому, що люди не знають, що робити. Паніка. Куди ви їдете, ну?

Куди ви заправляєте повні баки бензину, що вибудете робити?

Інша справа, якщо ви все це використовуєте, щоб поїхати в тероборону, взяти автомат…

До речі, Президент Зеленський, як я його не поважаю по політичним програмам, але ми зараз не про це говоримо. Він сьогодні заявив, кілька хвилин назад, що всі, хто хоче ставати на захист України, можуть приїхати в тероборону з документами і можуть отримати зброю для захисту.

Але коли ви, люди, будете це робити або забажаєте це зробити, розумійте, що буде треба підпорядковуватися командуванню, яке контролюватиме видачу зброю. І тут треба буде дивитися, хто буде поруч. Тому що цих людей ви вчора не знали і можете з ними сьогодні зустрітися перший раз.

Тому, будь ласка, будьте обережні. Будь ласка, краще зі зброєю бути з тими, кого ви знаєте. Краще з тими, хто вам відомий, хто вже пройшов «передок» в підрозділах українських – з ними ви зробите гарну справу.

Також хочу ще сказати, що є багато людей, які не знають, як користуватися зброєю, не були ніколи в армії, і бажають допомогти. То таким людям теж знайдеться можливість, що робити: хтось має водійські права, хтось має якійсь інший фах в інших моментах, які нам потрібні.

Тому, будь ласка. не соромтесь, якщо ви не володієте зброєю і якщо ви не маєте військового досвіду.

Приходьте в ті ж тероборони, кажіть, яка в вас професія, що ви можете робити. Зараз потрібна люба допомога.

Так само і жінки. Жінки можуть щось готувати. В нас є волонтери в Кривому Розі, які нам допомагають вже восьмий рік. Вони готують нам різні набори.

Що потрібно він народу? Це паливо, це продукти. Кошти скоро нічого вартувати не будуть.

Потрібне паливо і продукти. Тому, хто може допомогти – допомагайте. Теробороні, ЗСУ і добровольчим формуванням – таким, в який і я входжу: Добровольчий український корпус «Правий сектор».

Який восьмий рік доводить, що ми стоїмо на захисті державного суверенітету нашої неньки України».

Раніше «Лица» повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: