Завершується реєстрація на торгову онлайн-місію до Болгарії, Румунії та Туреччини для підприємств хімпромисловості

12 жовтня 2020 о 14:52 - 2492

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Завершується реєстрація на торгову онлайн-місію до Болгарії, Румунії та Туреччини для підприємств хімпромисловості

14 жовтня завершується реєстрація на торговельну місію до Болгарії, Румунії та Туреччини для представників малих та середніх підприємств хімічної промисловості. Через карантин вона проходитиме в онлайн-форматі, повідомили в управлінні зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Навіть дистанційно можливо налагоджувати зовнішньоекономічні зв’язки, виходити на нові ринки збуту, вести бізнес-перемовини та укладати вигідні контракти. Тим паче, що більшість торговельних місій нині переорієнтувалися на онлайн-формат, – зазначили в управлінні зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської ОДА. – Тож запрошуємо виробників хімпрому області долучитися до перемовин з представниками одразу трьох країн».

Взяти участь у торговельній місії запрошують виробників добрив, миючих, косметичних та фармацевтичних засобів, лікарських і ароматичних олій, пластику, фарби, лаків та іншої продукції хімічної промисловості.

Для учасників запланували індивідуальні онлайн-зустрічі з потенційними іноземними замовниками.

Підприємці зможуть дізнатися про торгові можливості румунського, болгарського і турецького ринків. Серед іншого фахові консультанти проведуть тренінг з професійної маркетингової підготовки до експорту.

Реєстрація триватиме до 14 жовтня 2020 року включно. Сама ж торгова місія відбудеться в листопаді.

До складу української бізнес делегації потраплять вісім компаній, які відповідають критеріям конкурсного відбору. Деталі – тут.

Проєкт фінансується ЄС у рамках ініціативи EU4Business та реалізується ЄБРР.

Наприкінці вересня «Лица» повідомляли, що для підприємств хімпромисловості організовують торгову місію до Болгарії, Румунії, Туреччини.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: