Замість нормальної їжі — гнилі залишки. В Дніпрі діти жили у вкрай жахливих умовах (ФОТО)

26 листопада 2020 о 15:00 - 886

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Замість нормальної їжі — гнилі залишки. В Дніпрі діти жили у вкрай жахливих умовах (ФОТО)

А потім в них урвався терпець і вони викликали поліцію.

Про це правоохоронці написали в Facebook. До інформаційної замітки були прикріплені жахливі фото.

У бруд і антисанітарії , які були зафіксовані на фото, мешкала родина на вул. Мостовій в Дніпрі. Родина велика: п’ятеро дітей — четверо дівчаток 14, 13, 11, 9 років та 7-річний хлопчик, а також їх мама та її брат зі співмешканкою.

«Остання, — як пишуть правоохоронці, — перебувала у стані алкогольного сп’яніння, вчинила сварку, розбила вікно, поводилася неадекватно, чіплялася до дітей й ображала їх».

Робила вона їм це, мабуть, за те, що саме діти вночі викликали патрульних.

Співробітники патрульної служби бачили багато всього, але навіть їх вразили умови, в яких все своє життя перебували діти.

«Увесь будинок завалений сміттям, замість нормальної їжі — гнилі залишки. Було видно, що діти голодні, й не мають догляду та піклування», – жахаються захисники правопорядку у своєму дописі.

Яке ж там піклування, якщо матері поруч не було, навіть тоді, коли діти викликали полісменів. Вона, зі слів дітей: «відпочивала». Мабуть, втомилась від домашніх справ та догляду за великою родиною.

Патрульні склали на співмешканку брата матері адміністративний матеріал за хуліганство. Зателефонували батькам дітей, аби ті терміново прибули додому. Склали на горе-мати протокол за ст. 184 (Невиконання батьківських обов’язків) КУпАП та повідомили про виявлений факт інспекторів ювенальної превенції.

Жінка, як повідомляється в дописі, забрала дітей до іншого помешкання. Чому їх відпустили з нею, не повідомляється.

Раніше ми писали про те, що поліція чекає дзвінків небайдужих дніпрян.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: