Замість “лежачих поліцейских” з’явилися нові перешкоди для водіїв Дніпра

18 листопада 2020 о 18:00 - 2491

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Замість “лежачих поліцейских” з’явилися нові перешкоди для водіїв Дніпра

На цей раз з підвищенням швидкості дорожні служби вирішили боротися за допомогою піднесених переходів, пише спільнота Urban Dnipro в Facebook.

Перед новими піднесеними переходами на вул. Якова Самарського встановили попереджувальні знаки. Місяць тому нанесли відповідну розмітку. А на відремонтованій ще влітку вулиці Юрія Кондратюка, що на ж/м «Красний камень», таких переходів багато.

«Також тішить наявність знаку обмеження швидкості 30 км/год. Піднесені переходи на початку та в кінці вулиці змушують водіїв уповільнюватися, тому тепер вказане обмеження відповідає дійсності і їхати швидше тут досить складно. Це підвищує загальну безпеку пішоходів, велосипедистів та водіїв», – пишуть урбаністи, забуваючи про корки у часи пік та про знижену пропускову здатність такої дороги.

Автори допису наголошують, що на таких тихих житлових вулицях не можна їздити швидко в принципі. Тому піднесені переходи та інші інструменти примусового зниження швидкості мають поступово з’являтися на всіх подібних вулицях.

Але зважаючи на велику кількість «лежачих поліцейських» та подекуди неякісне асфальтове покриття, рух по великій кількості міських вулиць і так уповільнений та є таким, що має ознаки перешкод. Одже питання залишається відкритим.

Раніше ми писали що на одному з відрізків вул. Михайла Грушевського встановили стовчики на тротуарі.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: