За “Великим будівництвом” українських доріг можна слідкувати на інтерактивній карті

20 березня 2021 о 11:24 - 1046

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


За “Великим будівництвом” українських доріг можна слідкувати на інтерактивній карті

Укравтодор вже понад рік у режимі реального часу звітує про перебіг робіт на дорогах державного значення. Побачити, що і де робиться, можна на інтерактивній мапі дорожніх робіт.

Про це в ефірі програми «Право на владу» сказав голова Укравтодору Олександр Кубраков.

«Ми презентували карту у січні минулого року. І от пройшов рік, я передивлявся потім, і все до маленьких діляночок було зроблено. Так, були певні речі… Наприклад, дорога на Очаків – у минулому році вона майже вся була зроблена. Цього року на ній дороблять останній верхній шар і все, ця дорога буде з гарантією», – розповів голова відомства.

У планах Укравтодору на найближчі роки – оновлення всієї системи доріг державного значення за програмою Президента «Велике будівництво». За словами Кубракова, на меті – створити 20 тисяч км доріг до 2023-2024 року.

Кубраков розповів, що агентство чекає від Верховної Ради прийняття в другому читанні закону про посилення контролю за великогабаритним вантажним транспортом. Минулого року Укравтодор встановив 25 комплексів автоматичного вагового контролю, ще стільки ж поставило Міністерство інфраструктури. Але необхідний закон для того, щоб запустити систему штрафів.

«Усі ці об’єкти (комплекси вагового контролю – ред.) уже запущені, працюють, ми бачимо статистику. Але ми ще не можемо виставляти штрафи. Сподіваюсь, що Верховна Рада підтримає у другому читанні відповідний законопроєкт, який надасть таку можливість. Це буде так само, як з фотофіксацією, коли люди отримують «листи щастя». Так само перевізники почнуть їх отримувати», – пояснив голова Укравтодору.

Раніше координатор програми «Велике будівництво», заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко анонсував старт ще однієї національної програми – «Великої реставрації». Згідно з проєктом, буде відбудовано та реставровано 150 об’єктів культурної спадщини України.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: