За листопад економічно активні підприємства Покровщини збільшили борги по зарплаті на 2000%

04 січня 2021 о 16:01 - 679
За листопад економічно активні підприємства Покровщини збільшили борги по зарплаті на 2000%

У листопаді найсуттєвіший стрибок заборгованості із виплати зарплати працівникам економічно активних підприємств Дніпропетровської області відбувся в Покровському районі – на 2.034%. Якщо станом на 1 листопада підприємства району зазначеної категорії боргували 61 тис грн, то станом на 1 грудня заборгували 1,3 млн грн.

Про це повідомило облуправління статистики.

За місяць борги з виплати зарплати на економічно активних підприємствах міста Павлоград збільшилися на 77%, міста Кам’янське – на 58%,  міста Жовті Води – на 26%, Верхньодніпровського району – на 23%, Дніпровського та Нікопольського районів – на 18%.

Загалом, борги з виплати зарплати на економічно активних підприємствах Дніпропетровщини за листопад зменшилися на 1,6% – до 246 млн грн. Найсуттєвіше скорочення заборгованості відбулося в Синельниківському районі – майже на 40% або на 2 млн грн.

80% заборгованості з зарплати працівникам всіх економічно активних підприємств Дніпропетровської області – борги на підприємствах Дніпра.

Нагадаємо, у жовтні заборгованість з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах Дніпропетровської області зменшилася на 5%, у порівнянні з вереснем, та становила 250 млн грн.

Поділитися: