З вересня стартують підготовчі роботи з будівництва аеродрому в Дніпрі

08 вересня 2020 о 08:42 - 9082

verasta3verasta3


З вересня стартують підготовчі роботи з будівництва аеродрому в Дніпрі

Будівництво аеропорту в Дніпрі планують розпочати цієї зими, якщо дозволять погодні умови. Про це в інтерв’ю УНН повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій 31 серпня.

«Все за планом. Проєктна документація готується на такі об`єкти до пів року. У нас так і виходить. У середині вересня ми плануємо оголосити великий міжнародний тендер і до кінця року його відіграти, отримати генпідрядника і – якщо буде тепла зима – почати роботи. З боку концесіонера перші роботи по терміналу – восени», – розповів він.

Наступного тижня, 7 вересня, глава Державного агентства інфраструктурних проектів України (Укрінфрапроект) Кирило Хом’яков повідомив, що проєктування завершується та вже у вересні будуть починати підготовчі роботи по будівництву нового аеродрому в аеропорту «Дніпро».

«Завершено будівельні роботи та до кінця року злітно-посадкова смуга буде введена в експлуатацію в аеропорту «Одеса». Також завершуємо проєктування та вже у вересні починаємо підготовчі роботи по будівництву нового аеродрому в аеропорту «Дніпро». До речі, це вже третя спроба будівництва нового аеродрому в Дніпрі (2008, 2013) і цього разу вона буде вдала», – повідомив Хом’яков.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: