Юрія Вілкула обрали академіком Євразійської Академії гірничих наук

18 лютого 2021 о 20:00 - 1196
Юрія Вілкула обрали академіком Євразійської Академії гірничих наук

Колишній мер Кривого Рогу Юрій Вілкул став першим і єдиним науковим діячем в Україні, якого удостоїли цього звання.

Про це повідомляє прес-служба  міськради Кривого Рогу.

Євразійська Академія Гірських Наук об’єднує провідних вчених і фахівців країн Європи та Азії в галузі гірничої справи, геології, розробки техніки і технології видобутку і переробки корисних копалин, проектування, будівництва та експлуатації гірничодобувних підприємств, гірської екології, гірського права, економіки та управління.

Офіс Євразійської Академії розташований у м. Нур-Султан (Казахстан). У цій науковій установі представлені країни Середньої Азії, Балкан, а також Росія та Білорусь.

На сайті самої ЄАГН інформація про обрання нового члена відсутня. Але це може виправдовувати той факт, що новини на ресурсі Академії з`являються дуже рідко (останнє оновлення — у квітні 2020 р).

У прес-службі криворізької міськради повідомляють, що Юрій Вілкул має значну кількість нагород і наукових ступенів. Є автором і співавтором близько 420 наукових робіт і 17 монографій. Має 96 авторських свідоцтв і патентів на винаходи. Нині він є депутатом міськради, лідером фракції «Блок Вілкула», главою бюджетного комітету.

Також ми повідомляли: Костянтин Павлов став новим мером Кривого Рогу.

Поділитися: