Юр’ївська громада у 2021 році отримала 18 км оновлених автошляхів

11 січня 2022 о 15:00 - 3206

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Юр’ївська громада у 2021 році отримала 18 км оновлених автошляхів

2021-го у Юр’ївській громаді відремонтували 18 км автошляхів. Оновили дві ділянки доріг Білозерське-Українське та Шандрівка-Варварівка.

Про це повідомили у ДніпроОДА.

«Оновлюємо дорожню інфраструктуру області. Загалом 2021-го відремонтували майже 130 км автошляхів місцевого значення. Із них 18 км – у Юр’ївській громаді», – зазначив голова ОДА Валентин Резніченко.

Місцеві автошляхи регіону приводять до ладу за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Із новим покриттям – і 9 км магістралі Білозерське-Українське. Там відремонтували ділянку від Юр’ївки до Новогригорівки.

Мешканці кажуть, раніше дорогою не те що їздити, навіть ходити було неможливо. Все через її поганий стан.

«Дорога була страшна. Фури вщент розбили її. До нас навіть маршрутки припинили їздити, – розповіла жителька Новогригорівки Галина Ковальчук. – Тепер нам хорошу дорогу зробили. І рейси відновили. У водіїв конкуренція з’явилася».

Задоволений і односелець Галини – Володимир Пчельников. Каже, раніше до Юр’ївки діставався на авто за 40 хвилин, тепер – за 5.

«Часто таксую від Юр’ївки до Новогригорівки. Зараз дуже гарна дорога. Можна добре поїздити. І бензин економиш», – поділився водій Денис Огли.

У 2021-му відремонтували і 9-кілометрову ділянку автошляху Шандрівка-Варварівка. Там привели до ладу відрізок від Новов’язівського до Водяного.

Як “Лица” писали раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: