Юлія Тимошенко: нинішня влада не здатна впоратися з бідністю в Україні

25 червень 2021 о 16:30 - 8430

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Юлія Тимошенко: нинішня влада не здатна впоратися з бідністю в Україні

Лідер політсили “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила, що до кінця каденції чинного президента та парламенту ніякого росту економіки і покращення життя пересічних громадян можна не чекати.

Про це свідчать  показники, що містяться в представленій в парламент бюджетної декларації, дані якої привела голова партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко.

«На 2021 рік вони запланували зростання економіки на 4,1%, а за перший квартал цього року ми маємо мінус 2,2%, тобто – летимо вниз. З 2021 по 2024 рік вони запланували також збільшення від’ємного балансу експортної та імпортної торгівлі. Це означає, що ніхто не збирається підіймати економіку, і до кінця каденції президента ми станемо вдвічі більше імпортозалежною державою», – зазначила Юлія Тимошенко.

Вона вважає, що до кінця терміну президентства В. Зеленського наша валюта впаде з 27 до 29,2 грн. за долар. Тимошенко також наголосила, що чинна влада все глибше загоняє країну в борги.

“В бюджетній декларації можна побачити, що зобов’язання президента та його уряду скоротити державний борг виконано не буде. З 2022 по 2024 рік вони щороку планують запозичати ще по 170 мільярдів гривень. Така політика призведе до колосальної стагнації економіки, недоотримання грошей в бюджет, до розвалу нашого фінансового сектору», – констатувала лідерка “Батьківщини”.

Юлія Тимошенко в рейтингу найвпливовіших жінок України

Згідно з нещодавно опублікованим журналом “Фокус” рейтингом найвпливовіших жінок України, Юлія Тимошенко посіла в ньому четверте місце. В цілому топ-10 впливових жінок України виглядає так:

  1. Крістіна Квін, тимчасовий повірений у справах США в Україні;
  2. Олена Зеленська, перша леді України;
  3. Ірина Венедиктова, генеральний прокурор України;
  4. Юлія Тимошенко, лідер партії “Батьківщина”, народний депутат;
  5. Мелінда Сіммонс, надзвичайний і повноважний посол Великобританії в Україні;
  6. Оксана Маркарова, надзвичайний і повноважний посол України в США;
  7. Галина Герега, співвласниця компанії “Епіцентр К”, політик;
  8. Ірина Геращенко, співголова фракції “Європейська солідарність”, народний депутат;
  9. Ірина Побєдоносцева, генеральний директор Директорату з питань інформаційної політики Офісу президента;
  10. Катерина Павленко, фронтвумен групи GO_A, співачка.

А от телеграм-канал ЙАД провів власне опитування впливовості жінок України і в ньому Юлія Тимошенко стала лідером. Опитування досі відкрите  і кожен має можливість у ньому проголосувати.

Довідка:

Юлія Володимирівна Тимошенко (нар. 27 листопада 1960 р у Дніпропетровську) – український державний і політичний діяч. Народний депутат України (1997-2000, 2002-2005, 2006-2007, 2007, 2014-2019, з 2019).

Прем’єр-міністр України з 4 лютого по 8 вересня 2005 і з 18 грудня 2007 по 3 березня 2010 року Віце-прем’єр-міністр України з питань паливно-енергетичного комплексу (1999-2001).

Перша і поки єдина жінка прем’єр-міністр в історії України, а також перша жінка, яка займала цей пост в країнах СНД. Лідер партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». У 2004 році Тимошенко (разом з Віктором Ющенком) була організатором і лідером Помаранчевої революції. У рейтингу журналу Форбс – третя за рівнем впливу жінка світу в 2005 році.

“Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: