ЄС виділить 25 млн для допомоги постраждалим від війни на сході України

28 травня 2021 о 15:30 - 1491

AvatarVirsavia Gonchar


ЄС виділить 25 млн для допомоги постраждалим від війни на сході України

ЄС оголосив про нову допомогу в розмірі 25,4 млн євро на допомогу постраждалим від конфлікту на сході України.

Про це повідомила глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен.

“Рада знову поговорити з президентом України Володимиром Зеленським. Я підтвердила незмінну підтримку ЄС реформ і територіальної цілісності України. Ми оголосили про нову допомогу 25,4 млн євро на допомогу людям, які постраждали від конфлікту. Ми також підтримуємо Україну в боротьбі з COVID-19”, – написала Урсула фон дер Ляйен в Twitter.

Згідно із заявою, опублікованій на сайті Єврокомісії, з початку конфлікту на Донбасі загальний обсяг гуманітарної допомоги ЄС досяг 190 млн євро.

“Заявлене сьогодні фінансування допоможе людям, які постраждали від наслідків конфлікту, отримати доступ до медичних послуг, включаючи підвищення рівня готовності та реагування на пандемію COVID-19, а також до послуг з отримання захисту, зокрема юридичної підтримки”, – йдеться в тексті заяви.

Зокрема, виділена допомога дозволить відремонтувати пошкоджені будинки, школи і лікарні, а також забезпечить найбільш вразливих осіб засобами для задоволення базових потреб, доступ до питної води і утворенню в умовах надзвичайних ситуацій.

Пріоритетними будуть потреби вразливих категорій населення, таких як літні люди та особи з обмеженими можливостями.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: