ЄБРР вже прокредитував Україну на 14,5 млрд євро

05 лютого 2021 о 11:30 - 1410

Регіна ОрловаРегіна Орлова


ЄБРР вже прокредитував Україну на 14,5 млрд євро

Європейський банк реконструкції та розвитку є найбільшим міжнародним інвестором України, який вже профінансував 486 проєктів на 14,5 млрд євро.

Про це повідомляє Finance.ua, посилаючись на онлайн-зустрічі міністра фінансів Сергія Марченка з керуючим директором ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне.

Зараз на стадії реалізації в державному, приватному, муніципальному секторах знаходиться 8 спільних з ЄБРР проєктів загальним обсягом 1,7 млрд євро.

Станом на 1 січня 2021 року обсяг використання коштів кредитів ЄБРР за цими проєктами становить 926,5 млн євро (54,5% загальної суми кредиту).

У 2020 році з ЄБРР укладено угоди в рамках 6 спільних інвестпроєктів, для реалізації яких буде залучене довгострокове пільгове фінансування загальним обсягом 643,4 млн євро.

Ці кошти будуть спрямовані зокрема на капітальний ремонт та будівництво автошляхів, покращення якості надання поштових послуг, забезпечення операційної ефективності видобутку природного газу, заходи з енергоефективності, підтримку ліквідності ДП «Украерорух».

Наразі ЄБРР частину фінансування спрямовує на заходи для протидії впливу пандемії, підтримки відновлення та забезпечення ліквідності існуючих клієнтів банку.

Також “Лица” повідомляли: У Дніпрі розпочато проєктування будівництва крематорію.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: