ЄБРР інвестував в Україну 812 млн євро за період пандемії

21 січня 2021 о 11:30 - 831
ЄБРР інвестував в Україну 812 млн євро за період пандемії

В умовах кризи Covid19 Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) підтримав Україну інвестиціями в обсязі 812 млн євро. Про це повідомляється у прес-релізі банку.

«Європейський банк реконструкції і розвитку відреагував на пандемію СOVID-19 в Україні, надавши 812 млн євро інвестицій протягом 2020 року. За річним обсягом інвестицій Україна посіла третє місце серед країн операцій Банку після Туреччини та Єгипту», — йдеться в повідомленні.

Надане в 2020 році фінансування ЄБРР допоможе в місті Дніпро більш ефективно використовувати енергію в школах, дитсадках і лікарнях.

Зокрема, в минулому році банк розпочав реалізацію спільної з урядом України ініціативи щодо поліпшення корпоративного управління в державному секторі, першим кроком якої став запуск пілотної програми трансформації Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодору). Підписаний кредит в розмірі 450 млн євро буде використаний для розвитку національної дорожньої інфраструктури та підтримки реформи в сфері запобігання корупції. Ще одна торішня інвестиція ЄБРР в проект трансформації національного поштового оператора «Укрпошта», що поліпшить поштові послуги для 15 млн людей.

Нагадаємо, в Україні не підніматимуть тарифи на тепло та гарячу воду – Кабмін готує меморандум.

 

Поділитися: